Dołącz do zbiórki pieniężnej na realizację filmu „Odnaleziony”

Z wielką przyjemnością przedstawiamy nasz autorski projekt, nad którym w tym roku bedziemy pracować. Otóż jako Fundacja, chcemy  nagrać amatorski film (w zamyśle reporterski), ukazujący drogę od wyjścia z alkoholizmu do budowy nowego życia, opartego na wartościach uniwersalnych oraz aktywnym spędzaniem czasu wolnego, na przykładzie biografii jednego z mieszkańców Gminy Rajcza (62-letni mężczyzna, abstynent, inkasent oraz nagłośnieniowiec imprez, na co dzień uprawiający sproty takie jak: wspinaczaka, trekking górski, skituring czy jazdy górskie na rowerze).

Pomysł ten zrodził się z kilku powodów:
1. Chcemy ukazać ludziom, zwłaszcza tym młodym, alternatywy fajnego spędzania czasu wolnego, do tego związanego z alkoholem i innymi używkami – nierzadko kojarzonymi jako warunki konieczne udanej zabawy.

2. Chcemy przekazać przesłanie, że nawet dla osoby pochłoniętej przez alkoholizm jest szansa na wyjście z uzależnienia.

3. Chcemy na przykładzie osoby powszechnie znanej (główny bohater filmu) zbudować podwaliny do uznania bohatera jako autorytetu  szerokiej grupy społecznej, zwłaszcza dla osób młodych.

Aby zadanie to mogło się udać potrzebujemy sprzęt techniczny, który ze względu na brak własnych środków Fundacji, jest poza naszym zasięgiem. Obecnie dysponujemy jedynie Dronem, który został zakupiony z naszych prywatnych pieniędzy (wartość 6.000 zł).

Potrzebujemy łącznie 27.645 zł na zakup niezbędnego sprzętu. Więc jeżeli popierasz naszą idee, to prosimy o wpłacenie dowolnyego datku na ten cel. Zachęcamy do wpłat na ofecjalnej zrzutce, która znajduje się pod linkiem: https://zrzutka.pl/bkg794

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą wpłatę, która okaże się realnym dla nas wsparciem i szansą na zrealizowanie naszego celu.

W przypadku uzbierania pieniędzy, zakupiony sprzęt po realizacji zadania, będzie wykorzystywany do kolejnych projektów i przedsięwzięć przez nas prowadzonych.

PS. NIezależnie od powodzenia zbiórki, film o Naszym Koledze będziemy kręcić, tyle że w większości telefonami komórkowymi, czyli tym co mamy 🙂 Z Twoją pomocją jednak, mamy szansę zrobić to na wyższym poziomie i bardziej profesjonalnie. Twój wkład w to przedsięwziecie pozwoli nam poszerzać nasza wiedzę i możliwości.

Dlatego dziękujemy Twoje zaufanie i możliwość naszego rozwoju 🙂